تجدید نظر به تاریخ ظهور بشریت

  • خپرول: ۲۰ سرطان ۱۳۹۸
  • نوملړ: اسپوتنیک
  • د خبر شميره: 126579

به گزارش اسپوتنیک، گروه بین المللی دانشمندان به این نتیجه رسیدند که جمجمه ۲۱۰ هزار ساله، شاهد عینی موجودیت انسان را می کند که در اطراف افریقا کشف گردیده است. 

تمام تاریخ بشریت در 6 دقیقه (ویدئو)

بر اساس یک خبر، نشریه ،Homo sapiens نوشته است که اولین مهاجرت انسان به اوراسیا به ۱۵۰ هزار سال قبل نه، بلکه به مراتب زیاد می باشد. محققین در دهه ۱۹۷۰ مغاره یونانی را کشف کردند. سپس استخوانها (دو جمجمه) را اشتباۀ به عنوان نئاندرتال شناختند. با این حال، نتایج تجزیه و تحلیل جدید نشان داد که تنها یکی از جمجمه (Apidima 2) متعلق به نئاندرتال است، که ۱۷۰ هزار سال عمر دارد. Apidima 1 جمجمه “مطعلق به فرد عاقل ” است و معلوم شد نسبت با Apidima 2 ۴۰ هزار سال بیشتر سابقه دارد.

اعتقاد بر این است که hominini — یک قبیله از خانواده hominid، میباشد که شامل Homo sapiens و نئاندرتال ها بودند و بیش از شش میلیون سال بودوباش داشتند. طی دو میلیون سال گذشته، چندین مهاجرت به اوراسیا صورت گرفت. تقریباً ۳۵-۴۵ هزار سال پیش، انسانهای نسل جدید پس از هزاران سال، همزیستی نئاندرتالها را کاملا تغییر دادند. کشف جدید نشان می دهد که Homo sapiens چندین بار برای اسکان مجدد تلاش ورزیدند که بعضی از آنها ناموفقانه بود.

شريکول:
لنډ لينک: http://pashtunews.com/?p=126579

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *